درباره ما

۱۶ سال با شما هستیم

گروه توسعه دهنده آبی با هدف طراحی، برنامه‌نویسی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایل تحت اندروید، آیفون، ویندوزفون و همچنین تولید نرم‌افزار راه‌اندازی شده است. کلیه اعضای این گروه با سابقه بلند مدت، اقدام به ارائه خدمات مختلف تحت وب از قبیل، وب هاستینگ، مدیریت و امنیت سرور و طراحی سایت را دارا می‌باشند. گروه توسعه دهنده آبی نسبت به طراحی، برنامه‌نویسی و خلق هر محصولی مسئول است و در تمام سطوح کاری فارغ از مشکلات و مسائلی که ما را در شرایط سخت قرار میدهند کیفیت بالای کارمان را حفظ می نماییم.

فعالیت ما در سال ۲۰۰۴ میلادی با ارائه خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه آغاز شد و روز به روز سبد محصولات و خدماتمان گسترش یافت که در روبرو می‌توانید برخی دیگر از وب‌سایتهای ما را مشاهده نمایید.
با همه‌گیر شدن تکنولوژی و استفاده میلیون‌ها کاربر از کامپیوتر، لپ‌تاپ و تلفن‌های هوشمند، هر شغل و کسب و کاری مستلزم بروزرسانی خدمات و امکانات خود است. شاید تا سالها قبل فقط داشتن یک شماره تماس یا پست الکترونیک برای معرفی کسب کار کافی بود ولی امروزه وضع تغییر کرده و اینترنت در بورس کار قرار دارد، لذا داشتن یک وب‌سایت و اپلیکیشن مناسب جهت معرفی خدمات و یا ایجاد بستری برای کسب درآمد کاملا ضروری است.

فهرست